Klokhuis Onderneemt Backstage bij de Frietboutique

Op 11 november 2017 was Klokhuis Onderneemt Backstage bij de Frietboutique in Rotterdam en Amsterdam. Heel veel kinderen mochten bij ons leren ondernemen en leren friet bakken. Het Klokhuis maakte er een mooi verslag van en vroeg onze eigen Pebbles om uitleg over hoe je nu het beste een eigen zaak begint. De hele video is leuk om te kijken en vanaf 9.46 vind je de Frietboutique, inclusief een van de jonge toekomstige ondernemers.

Doe wel iets wat je leuk vindt, dat is superbelangrijk, want je moet het wel altijd doen.
— Pebbles van Noorden
 Ons team van jonge ondernemers in Rotterdam

Ons team van jonge ondernemers in Rotterdam

 En de jonge toekomstige ondernemers in Amsterdam

En de jonge toekomstige ondernemers in Amsterdam

Blog news